دل من رنجش صاحب زمان مهدی زهرا را نمی خواهد

 

دلم یلدا نمی خواهد،


غروب سرد فردا را نمیخواهد،

دل زینب چو غمگین است،


دل من پسته خندان نمیخواهد،


گلوی اصغرش خشکید از گرما،


دل من هم انار قرمز و شیرین نمی خواهد،


گل نرگس عزادار است این شبها،


دل من رنجش صاحب زمان مهدی زهرا را نمی خواهد

[ 30 آذر 93 ] [ 12:16 ] [ حسینی المدنی ] [ 3 نظر ]
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی : آقای روحانی! عمرِسعدهای زمانه را حٌر معرفی نکنید

حجت الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در انتقاد از سخنان تامل برانگیز اخیر رئیس جمهور نوشت:

سخنان هفته گذشته رئیس جمهور محترم در شهر زنجان از چند جهت قابل مداقّه و بررسی است. این سخنان از آنجا که در آستانه ماه محرم و همزمان با بررسی طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در مجلس و نزدیک به سالگرد توافقنامه ژنو از زبان دکتر حسن روحانی بیان شده، از سه جهت مورد توجه رسانه ها بویژه رسانه های بیگانه قرار گرفته است. مواضع رئیس جمهور البته در هر سه بُعدی که عنوان شد، قابل خدشه و نقد جدی است.

 

 

 

[ 19 آبان 93 ] [ 16:55 ] [ حسینی المدنی ] [ نظر دهید ]
پناهیان: عاشورای امسال از گذشته استکبار ستیزانه‌تر است
اما روزنامه اعتماد نیز در بازتاب سخنرانی حجت الاسلام پناهیان به رویه سایر رسانه ها و روزنامه های اصلاح طلب روی آورده است و قسمت هایی از صحبت های ضد استکباری وی را به زیر تیغ سانسور خود برده است.

به گزارش فرهنگ نیوز، روز چهارشنبه روزنامه اعتماد در حالی تیتر یک خود را به تجمع بزرگ «۱۳ آبان، تداوم استکبارستیزی عاشورای حسینی» اختصاص داد که برخی دیگر از رسانه ها و روزنامه‌های هم سو با آن از کوچکترین پوشش خبری نیز دریغ کرده یا آنرا به حاشیه بردند و به موضوعات فرعی  پرداخته‌ و در عمل تجمع بزرگ ضداستکباری مردم را نادیده گرفتند.

اما روزنامه اعتماد نیز در بازتاب سخنرانی حجت الاسلام پناهیان به رویه سایر رسانه ها و روزنامه های اصلاح طلب روی آورده است و قسمت هایی از صحبت های ضد استکباری وی را به زیر تیغ سانسور خود برده است.
در ادامه مهم ترین بخشهای سخنان حجه الاسلام پناهیان را که روزنامه اعتماد منتشر نکرده است، می خوانیم:
 
پناهیان با اشاره به اینکه امروز استکبار در حال اضمحلال است و مبادا با یک دولت ضعیف و زبون و خبیثی مثل آمریکا دولتمردان ما ضعیف برخورد کنند اظهار داشت: حتی در روابط دیپلماسی با آمریکا با این موجودهای نجس که خون شهیدان منطقه از دندان های انها میچکد دست ندهید و به آنها بگوید که ما با حامیان تروریست های آدم خوار اگر هم گفتگو کنیم حاضر نیستیم کنار بیاییم و والا ننگ ابدی در تاریخ بر پیشانی هرکسی خواهد نشست که با یزدیان زمان با مدارا سخن بگوید.
 
این ها با وحشی ها در حال گفتگو هستند؛ وحشی هایی که اگر به سر عقل نیایند ما حتما همه آنها را به دست خود و سربازانی که در منطقه داریم نابود خواهیم کرد.
 
پناهیان همچنین افزود: دولتمردان ما غیرت عباس بن علی را فراموش نکنند و از این غیرت فاصله نگیرند تا نامی از انها در تاریخ باقی بماند.
 
وی در واکنش به سخنان اخیر یکی از تئوریسین‌های اصلاح طلب در خصوص قیام امام حسین (ع) خاطرنشان کرد: آیا قیام امام حسین یک قیام غیرعقلانی و احساسی بود که برخی ها یاوه سرایی کنند که بعد از عاشورا ائمه با محاسبات عقلانی رفتار کردند؟
 
حجت‌الاسلام پناهیان افزود: برخی بی شعور می‌گویند امام حسین با محاسبات عقلانی رفتار نکرد. دولتمردان به توهین کنندگان به ملت و امام حسین میدان ندهند.
 
مشاور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها بیان داشت: سید حسن نصرالله گفتند که ما وقتی می‌بینم دشمنان می‌خواهند ما را به خاک و خون بکشند ما به خانه آنها می‌رویم و با آنها مبارزه می‌کنیم؛ این یک حرکت عقلانی است.
 
وی در ادامه افزود: عقل به ما می‌گوید اسرائیل تا قدرت ما را نبیند دست از قتل عام مردم منطقه بر نمی‌دارد. عقل به ما می‌گوید هیهات منا الذله، عقل می‌گوید اگر منافع دنیایی می‌خواهید در برابر استکبار بایستید. عقل به ما می‌گوید از منافع کوتاه مدت بگذرید و به منافع بلندمدت خود برسید.
 

عقل به ما می‌گفت که ما قدرت اول منطقه می‌شویم و شده‌ایم و عقل به ما می‌گوید اگر پای رکاب حسین (ع) باشیم قدرت اول جهان خواهیم شد. عقل می‎گوید برای حسین (ع) اشک بریزیم و عقل می‌گوید کسی فریاد یا حسین سر ندهد قصاوت قلب دارد.
 
عقل می‌گوید به خاطر فتنه‌های فتنه‌گران 88 دشمن امروز جرات و جسارت محاصره اقتصادی علیه ایران به خود داده است و اگر دشمن ما را محاصره اقتصادی کرده و فشار می‌آورد، به خاطر این است که به بعضی از انسان‌های ضعیف سیاسی چشم دوخته است و اگر این عناصر سیاسی ضعیف در کشور نابود شوند استکبار در مقابل ما زانو خواهد زد.
 
عقل به ما می‌گوید تا مشت محکم بر دهان دشمن خونخوار زده نشود، دست از توطئه علیه ملت و کشورمان برنخواهد داشت و اگر کسی که عقل ندارد، حق تنفس را در فضای سیاسی این کشور نخواهد داشت و عقل به ما می‌گوید که محکم در برابر استکبار بایستیم و عقل به ما می‌گوید جامعه ما قدرت مقابله در برابر محاصره اقتصادی دشمن را دارد. اگر ما 30 سال پیش می‌گفتیم که قدرت اول منطقه خواهیم بود و عده‌ای به نادانی به این گفته ما می‌خندیدند، امروز می‌بینند که به کوری چشم آمریکا قدرت اول منطقه شده‌ایم و انشاءالله اگر پای حسین بایستیم، قدرت اول جهان نیز خواهیم بود.

[ 19 آبان 93 ] [ 16:8 ] [ حسینی المدنی ] [ نظر دهید ]
خبر خبر خبر

از امروز لینک کدهای صوتی مهدوی را در پیوند ها ببینید

[ 23 مهر 93 ] [ 8:28 ] [ حسینی المدنی ] [ 2 نظر ]
حجت بر ما تمام است.....

كسى كه مىبينيد خلافى را مرتكب مىشود دروغ، غيبت، تهمت، كينورزى نسبت به برادر مؤمن، بىاعتنايى به محرّمات دين، بىاعتنايى به مقدسات، اهانت به پذيرفتههاى ايمانى مردم، پوشش نامناسب، حركت زشت يك كلمهى آسان بيشتر نمىخواهد؛ بگوييد اين كار شما خلاف است، نكنيد؛ لازم هم نيست كه با خشم همراه باشد. شما بگوييد، ديگران هم بگويند، گناه در جامعه خواهد خشكيد.

چرا كسانى از گفتن ابا مىكنند؟ يك عده بر اثر ضعف نفس از گفتن ابا مىكنند، يك عده هم خيال مىكنند كه گفتن فايدهيى ندارد؛ بايد با دست جلو بروند! نه، زبان از دست خيلى مهمتر است.

امر به معروف و نهى از منكر را اقامه كنيد؛ نگذاريد در جوامع جوان چه در مدرسهها، و چه در دانشگاهها كار به فساد بكشد. اين مراكز براى دشمن هدف است. بدانيد كه نسل جوان اين جامعه و اين ايران اسلامى زنده است؛ دشمن هم اين را بداند. با بودن شما جوانان مؤمن، حجت بر ما تمام است.

 

 

[ 22 شهریور 93 ] [ 10:53 ] [ حسینی المدنی ] [ نظر دهید ]
هفته ای دیگر گذشت .....بسم رب الحجه(عج)

هفته ای دیگر گذشت و امشب باز شب جمعه است.

امام(عج) سخت امیدوار است تا طی این هفته، دیگر خلق نبودش را حس کرده باشند،

به ضرورت حضورش پی برده باشند و او را و ظهورش را آنقدر خالصانه خواسته باشند تا این جمعه دیگر فرمان قیام صادر شود.


امیدوار است که شیعیانش آنقدر مقدمات ظهورش را فراهم آورده باشند و آنقدر خود و جامعه را برای پذیرش امر فرج سازماندهی کرده باشند


و خلاصه آنقدر آماده باشند که تا صبح از شوق خواب به چشمشان نیاید.


* * *

 دو کوچه بالاتر از موقعیت امام(عج) ، بازار ها شلوغ است و ترافیک پیاده رو ها و پاساژ ها کم از ترافیک همت ندارد.

تالارها آغاز زندگی مشترک زوج های جوان را به رقص و طرب ایستاده اند؛ پارک ها و شهربازی ها پر از سر و صدا و قهقهه بچه ها و بچه تر هاست (!)


آنهایی که دیشب محور تهران- چالوس را طی می کردند امشب همبازی دریا و ساحل اند.

بچه ها اجازه دارند تا نصف شب پای تلویزیون دراز بکشند و فردا خورشید وسط آسمان باشد و آنها وسط رختخواب.


فامیل، شب جمعه دور هم جمع می شوند؛ یکی از معاملات اش در هفته گذشته صحبت می کند و دیگری پشت سر همسایه غیبت.


جمعی هم که خود را بیش از همه به امام(عج) نزدیک می دانند در مسجدی بزرگ، مجلل، دلباز و البته خلوت مشغول زمزمه دعای کمیل هستند


و عاجزانه پاس شدن چک ها یا واحدهای دانشگاهشان را از خدا و امامشان مسئلت دارند ! 

 

[ 20 شهریور 93 ] [ 8:30 ] [ حسینی المدنی ] [ نظر دهید ]
درس امروز رهبر انقلاب با یک جراحی

اقدام امام خامنه‌ای برای عمل جراحی در یک بیمارستان دولتی پیام بسیار مهمی در حوزه درمان برای مسئولان کشور به دنبال دارد و حضور ایشان در بیمارستان دولتی درس بزرگی برای تمامی ایرانیان است. به گزارش جهان به نقل از تسنیم، اقدام امام خامنه‌ای برای عمل جراحی که امروز دوشنبه ۱۷ شهریور در یک بیمارستان دولتی داشتند، پیام بسیار مهمی را برای مسئولان دولتی و مدیران ارشد نظام به دنبال دارد.

 

 

 

 

[ 18 شهریور 93 ] [ 10:23 ] [ حسینی المدنی ] [ نظر دهید ]
چرا تحریم‎های جدید آمریکا، نقض توافق ژنو است؟

 

وزارت خزانه داری آمریکا به عنوان قرارگاه مرکزی مدیریت تحریمهای ایران جمعه گذشته (29 اوت 2014) اقدام به تحریم 34  شخص حقیقی و حقوقی ایرانی یا مرتبط با ایران نمود و برای چندمین بار نشان داد که حتی حاضر نیست به توافقنامه های حداقلی نیز پایبند باشد.

 

[ 9 شهریور 93 ] [ 8:38 ] [ حسینی المدنی ] [ 2 نظر ]
رهبر جونم

 

   حـقا کـه تو از ســلاله  فـاطـمه ای
     با خـنـده خود به درد ما خاتـمه ای
    زیباترین از این نام ندیدم به جهان
        سـیـد عـلـی حـسـیـنـی خـامـنـه ای


[ 7 مرداد 93 ] [ 23:22 ] [ حسینی المدنی ] [ 7 نظر ]
مداحی شنیدنی جواد مقدم در شهادت امام علی علیه السلام
[ 28 تیر 93 ] [ 18:0 ] [ حسینی المدنی ] [ نظر دهید ]